Redmi Note 9S, Ocak 2022 güvenlik yamasını almaya başladı. Güncelleme şu anda Avrupa bölgelerinde kullanıma sunulmaya başlandı. Öbür pazarların önümüzdeki birkaç gün içinde güncellemeyi alması bekleniyor.

Değişiklik günlüğüne nazaran, sistemin güvenliği ve kararlılığı artıyor. Redmi Note 9S için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.5.0 RJWEUXM’dir ve Android 11 tabanlıdır. Kullanıcıların güncellemeyi manuel yahut flaş formülü ile yapabilmeleri için yaklaşık 2,7 GB’lık paketi indirmesi gerekiyor.

Redmi Note 9S’e bile firma güncelleme gönderiyor

Avrupa ROM’una sahip bir Redmi Note 9S kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, aşağıdaki temas aracılığıyla, belgeyi manuel olarak telefonunuza flaş sistemi ile kurabilirsiniz.

Redmi Note 9S – AEA Kararlı V12.5.5.0 RJWEUXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.3.0 için

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Redmi Note 9S, size sürükleyici bir görüntüleme tecrübesi sunan 2340 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.67 inç IPS LCD ekrana sahiptir. Size daha süratli ve gecikmesiz performans sunan Sekiz Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 720G işlemci tarafından desteklenmektedir. İki RAM çeşidi ile gelen aygıt, 4GB yahut 6GB RAM, 128 GB’a kadar de depolama sunarken, 5020 mAh çıkarılabilir olmayan pil ile birlikte geliyor.