Redmi Note 9 serisi, tanınan bir orta sınıf akıllı telefon olarak göze çarpıyor. Aygıtın depolama ve RAM çeşitleri ortasında 64GB + 4GB, 128GB + 4GB ve 128GB + 6GB RAM sürümleri bulunuyor.

Kısaca özelliklerine değineceğimiz aygıt değerli bir güncellemeyi artık alıyor. 2340 x 1080 piksel çözünürlüğe, 6,53 inç FHD+ Nokta Ekrana sahip aygıt size sürükleyici bir izleme tecrübesi sunabiliyor. Redmi Note 9, size daha süratli ve gecikmesiz bir performans sunan Sekiz Çekirdekli (2×2.0 GHz Cortex-A75 ve 6×1.8 GHz Cortex-A55) MediaTek Helio G85 (12nm) işlemci ile donatılmıştır.

Redmi Note 9 ailesi güncelleniyor

Haberimizdeki aygıtlara sahipseniz güncellemeleri denetleyebilirsiniz.

30 KASIM

Rusya bölgesi için yeni güncelleme mevcut. Aygıt Redmi Note 9 Pro. Kod ismi ise #joyeuse. Güncelleme Kararlı Fastboot sürümü. MIUI arayüzü: Android 11 için V12.5.2.0 RJZRUXM. Boyutu 4.8 GB.

Optimize edilmiş sistem performansı, Güzelleştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılık.

30 KASIM

Xiaomi, kod ismi #curtana olan ve Türkiye için sunduğu güncellemeyi Redmi Note 9S alıyor. Bu güncelleme kararlı süratli önyükleme ile geliyor. Sürüm ismi Android 11 için V12.5.2.0 RJWTRXM. Boyutu 4.3 GB’dır.

DEĞİŞİKLİKLER HAKKINDA:

(MIUI 12.5 Geliştirilmiş Sürüm)

  • Süratli performans. Yükler ortasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını muhakkak sahnelere nazaran dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde problemsiz bir tecrübe sağlar.
  • Atomize bellek: Ultra-ince bellek idare düzeneği, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama sistemleri, sisteminizi vakit geçtikçe canlı ve hassas tutacaktır.
  • Akıllı istikrar: Temel sistem iyileştirmeleri, aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en güzel halde yararlanmasını sağlar.

30 KASIM

Bu güncelleme ise, Türkiye‘deki Redmi 9C aygıtları içindir. Kod ismi #angelica‘dır ve kararlı süratli önyükleme ile gelmektedir. Sürüm ismi: V12.0.9.0 QCRTRXM ve Android 10 içindir. Güncelleme boyutu 3.4 GB’dır.

Değişiklik hakkında

Optimize edilmiş sistem performansı, Uygunlaştırılmış sistem güvenliği ve kararlılık.

30 KASIM

Şirketin başka güncellemesi Tayvan ülkesindeki Redmi Note 9T aygıtları için geliyor. Kod ismi #cannong‘dur. Tekrar kararlı bir sürümdür. Android 11 için yayınlanmış ve sürüm numarası V12.5.2.0 RJETWXM‘dir. Boyutu yaklaşık 3,7 GB’dir.

Değişiklik hakkında

Optimize edilmiş sistem performansı, Düzgünleştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılık.