Xiaomi MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümü, Redmi Note 8T‘ye sunmaya başladı, global olarak daha âlâ sistem performansı için birtakım optimizasyonlar içeriyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla aygıt için yayınlanacak.

Değişiklik günlüğü rastgele bir yeni özellik yahut değişiklikten bahsetmiyor, lakin RAM kullanımını daha verimli hale getirmek ve aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en güzel formda yararlanmasını sağlamak için Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve Akıllı istikrar üzere dört alanda optimizasyon geliyor.

Redmİ Note 8T güncelleniyor

Redmi Note 8T ayrıyeten, daha güzel bir kullanıcı tecrübesi sağlamak için evvelki MIUI 12.5 yapısına kıyasla daha süratli ve kararlı sistem performansı sunabilecek.

Redmi Note 8T için yazılım güncellemesi, V12.5.2.0 RCXMIXM donanım yazılımı sürümü numarası ile birlikte geliyor ve Android 11 tabanlı. Kullanıcıların aşağıdaki kontaktan yaklaşık 2,6 GB‘lık paketi indirip telefonlarına flash yapabilirler.

Küresel olarak Redmi Note 8T kullanıcısıysanız, en son güncellemeyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız ise aşağıdaki orjinal ROM üzerinden heyetimi yapabilirsiniz.

Redmi Note 8T – Global Kararlı V12.5.2.0.RCXMIXM

Kurtarma ROM’u

Redmi Note 8T MIUI 12.5 Enhanced Edition Değişiklik Günlüğü

Süratli performans. Yükler ortasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını muhakkak sahnelere nazaran dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde problemsiz bir tecrübe sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek idare düzeneği, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama düzenekleri, sisteminizi vakit geçtikçe canlı ve hassas tutacaktır.

Akıllı istikrar: Temel sistem iyileştirmeleri, aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en yeterli biçimde yararlanmasını sağlar.