Xiaomi, Redmi Note 8 2021 için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda Küresel kullanıcılar için mevcut ve sadece pilot test kullanıcıları için yayınlanmaktadır. Genel kullanıma sunulması birkaç gün sonra olacaktır.

Değişiklik günlüğünde sistem güvenliği ve kararlılığında yapılan değişikliğin yanı sıra, yüz doğrulama muhafazası ekleme, günlük hayatta sizi korumak için kapalılık filigranı fonksiyonları üzere MIUI 13‘ün bir dizi yeni özelliği ile geliyor. Arama, saat, hava durumu ve tema erişilebilirlik modlarını optimize ederek Telekom sahtekarlığından uzak durmanıza yardımcı olacak ek müdafaa fonksiyonları aygıta eklenmiş oluyor.

Redmi Note 8 2021 için beklenen güncelleme

Redmi Note 8 2021 güncellemesi V13.0.2.0 SCUMIXM yapı numarası ile piyasaya çıkıyor. Redmi Note 8 2021 kullanıcısıysanız, en son MIUI 13 güncellemesi hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, aşağıdaki ilişki aracılığıyla belgeyi manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Redmi Note 8 (2021) – Küresel Stabil V13.0.2.0 SCUMIXM

  • Kurtarma ROM’u

Değişikli Günlüğü

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Xiaomi Redmi serisine gereken kıymeti vermeye başladı üzere görünüyor. Güncellemeleri bir an evvel yayınlamayı planlayan firma yalnızca Mi serisi aygıtları için değil Redmi serisi içinde ihtimamla çalışıyor. Sizlerde Küresel ROM kullanıyorsanız üstteki ilişkiyi cihazlarınıza flaş yapabilirsiniz. (Flaş yapmayı bilenler için geçerli)