Xiaomi, birkaç hafta evvel Mi 11, Mi 11 Pro / Ultra, Mi Pad 5 Serisi, Redmi K40 Serisi ve öteki akıllı telefonlar için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınladı.

Artık Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro için global olarak yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için kullanıma sunuluyor fakat genel kullanıma sunulması için birkaç gün geçmesi gerekiyor.

Redmi Note 10 serisi Android 12 ve MIUI 13’e kavuşuyor

MIUI 13, yeni bir yüz doğrulama muhafazası ekleme, günlük hayatta sizi korumak için kapalılık filigranı fonksiyonları, telekom sahtekarlığından uzak durmanıza yardımcı olacak tam kontaklı elektrik muhafaza fonksiyonu, arama, saat, hava durumunu optimize etme üzere birçok yeni değişiklik ve özellik ile birlikte geliyor.

Redmi Note 10 güncellemesi için yapı numarası V13.0.3.0 SKGMIXM ismiyle gelirken Redmi Note 10 Pro içinse, V13.0.2.0 SKFMIXM yapı numarasıyla tanımlanıyor. Bu güncelleme Android 12 tabanlıdır ve içerisinde MIUI 13 de bulunduruyor.

Flash yapmayı bilen kullanıcılar aşağıdaki orjinal yazılım paketini indirerek telefonlarına kurabilirler.

Redmi Note 10 (Küresel) – İndirme Kontağı

Redmi Note 10 Pro (Küresel) – İndirme İrtibatı

Değişiklik Günlüğü

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı

Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro kullanıcısıysanız, ilerleyen vakitlerde MIUI 13 güncellemesi hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip İndir ve yükle üzerine dokunarak indirdiğiniz paketi yükleyebilirsiniz.