Redmi Note 10 Pro, Tayvan ve Endonezya’da Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini almaya başladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazarın güncellemeyi alması bekleniyor.

Değişiklik günlüğüne nazaran güncelleme, uygulama dayanağı, “Kristalleştirme” muhteşem duvar kağıtları ile yeni bir widget sistemi eklerken, uygulamaları direkt kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açabilen kenar çubuğu ekliyor. Ayrıyeten, genel kararlılığı da optimize ediyor ve zihin haritası düğümlerini artık daha kullanışlı ve sezgisel hale getiriyor. (Şarjı süratli tüketiyor!)

Redmi Note 10 güncellemesi Endonezya’da V13.0.1.0 SKFIDXM donanım yazılımı numarasıyla, Tayvan kullanıcıları içinse V13.0.1.0 SKFTWXM yapı numarası ile geliyor. En son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB’lık yazılım paketini yüklemeleri gerekiyor.

Redmi Note 10 Pro – Endonezya Kararlı V13.0.1.0 SKFIDXM

  • Recovery ROM’u

Redmi Note 10 Pro – Tayvan Kararlı V13.0.1.0 SKFTWXM

  • Recovery ROM’u

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

(MIUI 13)

Yeni: “Kristalleştirme” muhteşem duvar kağıtları
Yeni: Uygulama takviyeli yeni bir widget ekosistemi
Optimizasyon: Güzelleştirilmiş genel kararlılık

(Sistem)

Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
Şubat 2022’ye Güncellenmiş Android Güvenlik Yaması. Artan sistem güvenliği.

(Duvar kâğıdı)

Yeni: “Kristalleşme” üstün duvar kağıtları

(Daha fazla özellik ve iyileştirme)

Yeni: Uygulamalar direkt kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu
Optimizasyonu için gelişmiş erişilebilirlik takviyesi: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel.

Avrupa Bölgesi için güncelleme ayrıntıları

Xiaomi, Avrupa’da Redmi Note 10 Pro’ya Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için yayınlanıyor, genel kullanıma sunulması birkaç hafta sonra olacak.

Değişiklik günlüğü, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında rastgele bir değişiklikten bahsetmiyor, lakin yüz doğrulama müdafaası, günlük hayatta sizi korumak için saklılık filigranı fonksiyonları, tam ilişkili elektrik muhafaza fonksiyonu üzere MIUI 13’ün birçok yeni özelliği ile gelecek. Güncelleme arama, saat, hava durumu ve tema erişilebilirlik modlarını optimize ederek telekom sahtekarlığından müdafaa sağlıyor.

Redmi Note 10 Pro için bu güncellemenin yapı numarası V13.0.3.0 SKFEUXM’dir ve kullanıcıların yaklaşık 3 GB’lık yazılım paketini yüklemeleri gerekli.

Redmi Note 10 Pro (EEA) – İndirme Kontağı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro için global olarak yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için kullanıma sunuluyor.

Redmi Note 10 güncellemesi V13.0.3.0 SKGMIXM yapı numarasıyla gelirken Redmi Note 10 Pro, V13.0.2.0 SKFMIXM yapı numarasıyla tanımlanır ve Android 12 tabanlıdır.

Redmi Note 10 (Küresel) – İndirme İrtibatı

Redmi Note 10 Pro (Küresel) – İndirme İrtibatı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı