Redmi 9T, global olarak Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekini almaya başladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazar güncellemeyi alabilecek. Değişiklik günlüğünde sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra rastgele bir ek değişiklik yahut özellikten bahsedilmiyor.

Redmi 9T için yazılım güncellemesi V12.5.8.0 RJQMIXM yapı numarasıyla geliyor. Kullanıcılar yaklaşık 2,8 GB’lık üretici (Orijinal) yazılımı paketini aşağıdaki kontaktan indirip kurabilirler. Flaş yapmayı bilen kullanıcılar için aşağıda özgün evrak irtibatları verilmiştir.

Redmi 9T – Global Kararlı V12.5.8.0.RJQMIXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.7.0 için

Değişiklik Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Türkiye güncellemesi

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9T için yayınlamaya başladı. Güncelleme Türkiye’de yayınlanıyor ve öteki ülkelerinde önümüzdeki günlerde alması bekleniyor.

Redmi 9T için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.3.0 RJQTRXM olarak isimlendiriliyor. Android 11’i temel alan bu güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB’lik güncelleme belgesini indirmesi gerekli.

Türkiye’de Redmi 9T kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme güncellemesiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, aşağıdaki ilişki aracılığıyla, belgeyi manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Redmi 9T – Türkiye Kararlı V12.5.3.0 RJQTRXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.5.0 için

Değişim Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Teknolojioku olarak sizler için sunduğumuz güncelleme belgeleri büsbütün orjinal evraklardır. Flaş yapmayı bilen kullanıcılarımız için sunulmaktadır.