Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9’a sunmaya başladı. Güncelleme Çin’de yayınlanıyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla pazar için yayınlanacak. Şayet aygıtınızda yurtdışı Çin ROM’u varsa bu güncellemeyi kullanabilirsiniz.

Redmi 9 için bu güncellemenin donanım yazılımı numarası V12.5.5.0 RJCCNXM’dir ve Android 11 tabanlıdır. Kullanıcıların yaklaşık 2,9 GB’lık güncelleme paketini indirmesi gerekiyor, bu nedenle Wi-Fi kullanmanızı öneriyoruz.

Redmi 9 – Çin Kararlı V12.5.5.0 RJCCNXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.3.0 için Başvurun

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Küresel Redmi 9 güncellemesi

Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekini bir aygıt daha almaya başladı. Artık güncelleme tüm dünyada Küresel Redmi 9 için yayınlanıyor.

Değişiklik günlüğüne nazaran, güncelleme sistem güvenliğini ve kararlılığını arttırırken bunun haricinde bu sürümde diğer hiçbir değişiklik yapılmıyor. Redmi 9 için güncelleme, V12.5.4.0 RJCMIXM yapı numarası ile tanımlanıyor ve Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,4 GB’lık yazılım paketini indirmesi gerekli.

Redmi 9 kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz.Ayrıyeten, aşağıdaki temas aracılığıyla, belgeyi manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Redmi 9 – Global Kararlı V12.5.4.0 RJCMIXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.3.0 için Başvurun

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.