Realme, 3 Mart’ta Çin’de Realme V25‘i piyasaya sürecek. Akıllı telefonun teknik özelliklerini şimdi detaylı olarak açıklamamış olsa da, şirket bugün akıllı telefonun art kapağının panelin renk değiştiren, fotokromik bir katmanla geleceğini duyurdu. Olağanda mavimsi renklere sahip olan telefon, güneş ışığına maruz kaldığında kırmızı oluyor.

Realme, renk değiştiren dizayna sahip V25 modelini yakında satışa sunuyor!

Realme‘nin birinci olarak 3 Mart’ta Çin’de piyasaya sürecek olduğu V25 modeli, renk değiştiren bir dizayna sahip olacak. Geçen hafta duyurulan Realme 9 Pro ve 9 Pro+ da renk değiştiren dizaynlarla geldiği için bu size tanıdık gelebilir. Aslında, Realme tarafından paylaşılan V25 manzaralarına ve TENAA tarafından açıklanan özelliklere bakılırsa, V25 aslında Çin pazarı için yine markalanmış bir 9 Pro olabilir.

Durum hakikaten buysa, Snapdragon 695 SoC, 6.6″ FullHD+ 120Hz LCD, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, yana monte parmak izi okuyucu ve 33W şarjlı 5.000 mAh pil ile Realme V25‘e sahip olacaksınız.

Akıllı telefon, delik içinde 16MP selfie ünitesine sahip olacak ve gerideki üçlü kamera sistemi 64MP kamera ile ön plana çıkacak. 9 Pro’da 8MP ultra geniş ve 2MP makro ünitesi ile birleştirilmişti, lakin V25 bunun yerine iki adet 2MP modüle sahip olacak. Ayrıyeten 8 GB‘a kadar RAM ve 128 GB‘a kadar depolama ile gelen 9 Pro’nun tersine 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

Lansman aktifliğine yaklaşık bir hafta kaldı ve biz Realme’den V25 hakkında daha fazla detay bekliyoruz, şayet onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizi takip etmeniz kâfi.