Realme 9 Pro+ 16 Şubat’ta geliyor ve Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında art panelin kapağını açık maviden kırmızıya değiştiren Light Shift Design’a sahip olacak. Realme 9 Pro+ renk değiştiren dizaynıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+ renk değiştiren dizaynıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+‘nun Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor. Bu sürümü daha evvel resmi görüntülerde görmüştük, lakin bir Realme çalışanı tarafından paylaşılan canlı manzaraları artık bize telefonun rengini değiştirmeden evvel ve sonra daha da yeterli bakmamızı sağlıyor. Bunları aşağıda görebilirsiniz.

Fotoğraflar, Sunrise Blue modelinin art kapağında daha evvel Realme 6 ve Realme GT 5G’nin Dashing Blue ve Dashing Silver renk versiyonlarında gördüğümüze emsal kuyruklu yıldız gibisi, ışıltılı bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, güneş ışığı altında sırf art kapağın renginin değiştiğine dikkat edin. Kamera kurulumunun yer aldığı kısım mavi kalıyor. Birkaç fotoğraf, altta bir USB-C irtibat noktası, bir mikrofon ve bir hoparlörle birleştirilen 3,5 mm kulaklık jakının varlığını da doğruluyor.

Şirket Realme, 9 Pro+‘ın teknik özelliklerini şimdi detaylı olarak açıklamadı, lakin aygıtın Dimensity 920 SoC, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, AMOLED ekran, ekran içi parmak izi okuyucu ve kalp atış suratı üzere birkaç özelliği açıkladı. Gerideki üçlü kamera kurulumunun, OIS’li 50MP Sony IMX766 ünitesi tarafından yönetilecek olduğunu da ayrıyeten belirtelim.

Realme’nin önümüzdeki Çarşamba günü 9 Pro+ modelini tanıtması bekleniyor.