POCO‘nun sevilen modeli X3 GT için sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Büyük güncellemeleri almaya başlayan aygıt yakında global olarak güncellenebilir. Ayrıntıları sizler için paylaşıyoruz.

POCO, Endonezya’da POCO X3 GT için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda sadece pilot test kullanıcısı için mevcut görünüyor. Şu anlık tüm kullanıcıların güncellemeye erişmesine müsaade verilmiyor.

POCO X3 GT beklenen 2 büyük güncellemeye kavuşuyor

Kullanıcıların merakla beklediği güncellemeler POCO X3 GT modeline de geliyor. Bu güncellemeler test edilip sorun bulunmadığı takdirde tüm kullanıcılar için yayınlanacak. Endonezya’da olması bizleri direkt ilgilendirmiyor fakat o bölgede güncellemelerin test edilmesi demek öteki pazarlara da güncellemenin gönderileceği manasına geliyor.

Değişiklik günlüğüne nazaran, güncellemeye baktığımızda birtakım yeni özellikler aygıta ekleniyor. Yeni tasarlanan ve ülkemizdeki öteki ROM’lara gönderilmeyen Widget sistemi ekleniyor.

Chopin kod isimli POCO X3 GT için yazılım güncellemesi V13.0.1.0 SKPIDXM donanım yazılımı numarası ile tanımlanır. Güncellemenizin OTA’dan gelmesini beklemek istemiyorsanız, yaklaşık 3,2 GB’lık güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Endonezya ROM’a sahip bir POCO X3 GT kullanıcısıysanız, en son MIUI 13 güncellemesi hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, riski size ilişkin olmak üzere aşağıdaki temas aracılığıyla belgeyi manuel olarak flaş edebilirsiniz.

POCO X3 GT – Endonezya Kararlı V13.0.1.0 SKPIDXM

  • Kurtarma ROM’u

Değişiklik günlüğü:

[Sistem]

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Yeni: Uygulamalar, direkt kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik takviyesi
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel