Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını POCO F3 için yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda Endonezya’da dağıtılırken, başka pazarların önümüzdeki günlerde alması bu güncellemeyi alması bekleniyor. Değişiklik günlüğünde sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırmanın üzerinde durulurken öteki rastgele bir değişiklik içermiyor.

POCO F3 için yazılım güncellemesi, V12.5.8.0 RKHIDXM yapı numarası ile tanımlanıyor ve Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB‘lik paketi indirmesi gerekli.

POCO F3 güncelleme alıyor

Endonezya ROM’una ilişkin bir POCO F3 kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip tıklayarak yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, aşağıdaki ilişki aracılığıyla, belgeyi manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Flaş yapmayı bilen kullanıcılarımızın aşağıdaki yepyeni evrak kontağıyla evrakları Recovery modda telefonlarına yükleyebilirler. Flaş yapmayı şimdi bilmeyenler için ise teknolojioku.com adresinde nasıl yapılacağına dair tarafımızdan hazırlanan içeriklere bakabilirler.

POCO F3 – Endonezya Stabil V12.5.8.0 RKHIDXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.6.0 için

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Poco F3, 120Hz yenileme suratı + HDR10+ ile 6.67 inç AMOLED ekrana sahip. 33W süratli kablolu şarjı, 6GB yahut 8GB RAM varyantını ve 256 GB’a kadar UFS 3.1’i destekleyen bir Snapdragon 870 SoC işlemci ile gelirken, 4520 mAh çıkarılabilir olmayan pil ile aygıta güç veriyor.