Ödül merasimine damga vuran bir olay meydana geldi. Oscar gecesinde mükafatları sunan sunucu Chris Rock Will Smith’in eşiyle ilgili yaptığı espri yapınca ortalık karıştı.

Sunucu, saç dökülmesine neden olan rahatsızlığı bulunan Will Smith’in Jada Pinkett-Smith’in saçsız başı hakkında, “Jada seni seviyorum, GI Joe 2 yakında, sabırsızlıkla görmeyi bekliyorum.” halinde espri yapan sunucu Will Smith’ten tokadı yedi. Bu esprinin üstüne sunucunun yanına giden Smith, sunucuya canlı yayında tokat attı.

Oscar gecesinde şok olay! Will Smith sunucuya tokat attı

Will Smith sunucuya “Eşimin ismini ağzına alma bir daha.” diyerek sunucuya bağırdı” bağırdı. Will Smith bu olayın akabinde “En Yeterli Erkek Oyuncu” mükafatını kazandı. Ödül heykelini almaya giderken de herkesten özür diledi.

Olayın karşısında beşerler ne yapacaklarını şaşırdılar lakin espriye vurmaya çalıştılar. Lakin ortam değişik bir hava aldı. Kimileri Will Smith’in haklı olduğunu düşünürken kimileri ise gereksiz yere reaksiyon verildiğini düşünüyor. Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.