OnePlus, 17 Şubat’ta Nord CE 2 5G‘yi tanıtacak ve şirket, tanıtım kampanyasının bir modülü olarak dizaynını ve birkaç özelliğini zati açıklamıştı. Artık ise OnePlus, Nord CE 2 5G‘nin etrafında daha fazla heyecan oluşturmak hedefiyle, akıllı telefonun gerideki üçlü kamera sisteminin 64MP’lik bir ünite tarafından yönetileceğini duyurdu!

OnePlus Nord CE 2 5G’nin 64MP üçlü kameraya sahip olduğu onaylandı!

OnePlus Nord CE 2 5G‘nin 64MP üçlü kameraya sahip olduğu onaylandı! Şirket şimdilik bize öteki iki kamera hakkında hiçbir şey söylemiyor lakin Nord CE 2 5G‘nin AI Geriden Aydınlatmalı Görüntü da dahil olmak üzere AI kamera özellikleriyle geleceğini söylüyor.

OnePlus Nord CE 2 5G‘nin onaylanan öbür özellikleri ortasında Dimensity 900 SoC, 65W şarj, USB-C irtibat noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve 1 TB‘a kadar depolama genişletmesi için özel bir microSD kart yuvası bulunur. Akıllı telefonun iki renk seçeneğine sahip olduğu onaylandı. Biri Bahama Mavisi, oburu ise Gri Ayna yahut Ayna Grisi olarak isimlendirilen gri renkte olacaktır (OnePlus isim konusunda şimdi karar vermemiş)

OnePlus, Nord CE 2 5G‘nin teknik özellikler sayfasını detaylı olarak açıklamadı, lakin evvelki sızıntılar, Oppo Reno7 SE 5G‘nin farklı kamera sistemine sahip emsal bir dizaynına benzediğini ortaya koyuyor. Lakin daha süratli şarj özelliğine sahip olacağı sav ediliyor.