Antalya‘da akıllara sakinlik veren bir cinayet yaşandı. Özel bir yurtta öğrenci olan bir kişi vahşice öldürüldü.

Olay Antalya’nın Kepez ilçesinde 4 katlı özel bir öğrenci yurdunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran saat 14:30 sularında bir öğrencinin yemekhaneye gidip olayı görmesi ve polisi araması ile ortaya çıktı.

Deccali vurdum!

Öğrencinin durumu ihbar etmesi üzerine polis çabucak olay mahalline gidip zanlıyı tutukladı. Yurtta aşçı olarak çalışan İhsan Güney, şimdi belirlenemeyen bir nedenle duvara dayadığı Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Kısmı birinci sınıf öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul‘un başını satırla kesti.

Cinayette kullandığı satırı ve maktulün kesik başını öldürdüğü Mehmet Sami’nin gögsüne koyan zanlı argümanlara nazaran daha sonra: ” Deccali vurdum ” diye bağırdı.

Kısa müddet evvel yurtta aşçı olarak işe başladığı öğrenilen İhsan Güney çabucak Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliğine götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

Müthiş cinayetin akabinde ölen öğrencinin cenazesi isimli tıp kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili polisin geniş kapsamlı araştırması hala sürüyor. Zanlının bu türlü bir cinayeti neden işlediği şimdi bilinmiyor.

Kısa müddet evvel işe başlayan zanlının öğrenci ile ne sorunu olup olmadığı araştırılacak. Bu türlü bir hadisenin yaşanması hakikaten çok üzücü bir durum.

Öğrencinin ailesine ve yurttaki öğrenci kardeşlerimize Allah’tan sabır diliyoruz.