Periyot dönem telaffuzları ve hareketleri ile gündeme gelen Nusret Gökçe tekrar bir söylemi ile toplumsal medyada gündem oldu. “Salt Bae” olarak tanınan Gökçe daha evvel et tuzlama hareketi ile dünya genelinde bir ün kazanmıştı.

Bu hareketinin akabinde toplumsal medyada her yaptığı ile dikkat çeken Nusret artık de bir söylemi ile tekrar gündeme oturdu.

Nusret toplumsal medyada tekrar gündeme oturdu

Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla ilgi çeken Nusret Gökçe, isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Tenis oynarken çekilen fotoğrafını yayınlayan Gökçe, şu an devam eden Avustralya Açık Tenis Turnuvası’na yönelik bir paylaşımda bulundu. Nusret gönderisinde “Yakında Avusturya Açık’tayım.” sözlerini kullanınca toplumsal medyanın lisanına düştü. 38 yaşındaki Nusret, ülke isimlerini karıştırınca toplumsal medyada dalga konusu oldu.

Avustralya Açık Turnuvası, her yıl Ocak ayında Melbourne Park’ta düzenleniyor. Dört dünya Grand Slam tenis turnuvasından birincisi olan aktiflik dünya genelinde ilgi topluyor. Birinci olarak 1905 yılında düzenlenen turnuva, kronolojik olarak öbür Grand Slam turnuvaları olan Wimbledon, Fransa Açık ve Amerika Açık’tan evvel düzenlenmekte. Nusret de bu turnuvaya gönderme yapayım derken ülke isimlerini karıştırınca olay oldu.

30 Ocak’ta sona erecek olan aktiflik başta tenis severler olmak üzere tüm spor sevenlerin ilgisini çekiyor.