Nasa liderinden sonunda tanımlanamayan uçan obje itirafı geldi. Açıklamalarda bulunan Nasa Lideri samimi itiraflarda bulundu.

NASA Lideri Nelson‘dan yeni bir uzaylı ve UFO açıklaması geldi. Nelson, cihanın çok büyük olduğu belirtip, “Orada katiyen bir şeyler olduğunu düşünüyorum” dedi. Nelson ayrıyeten askeri radarlara yakalanan imajlara ait “Bir şey gördüklerini biliyoruz. Dünyada bu çeşit teknolojiye sahip bir düşmanın olmadığını umuyoruz” yorumunu yaptı.

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi’nin (NASA) Lideri ve eski astronot Bill Nelson, dünya dışı yaşama ait çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nelson askeri radarlara takılan UFO imajlarının varlığını da doğruladı. NASA Lideri, “Ne olduklarını onlar da biz de bilmiyoruz. Gezegende bu şekil teknolojiye sahip bir rakibin olmadığını umuyoruz. Lakin orada bir şey var” dedi.

Nelson, “Şahsi fikrim Cihan çok büyük, öteki cihanların de olabileceğine dair teoriler var. Bu durumda ben kim oluyorum da Dünya’nın ömür barındıran tek gezegen olduğunu söylüyorum. Dünya üzere diğer gezegenlerin bulunduğuna inanıyor muyum? Katiyetle, zira Cihan çok büyük” dedi.

78 yaşındaki Nelson, CNBC‘den Shepard Smith’e verdiği demeçte, uzaylıların varlığının yüksek bir ihtimal taşıdığını söyleyerek, münasebet olarak kainatın yaşını ve genişliğini gösterdi: