Adana’bile yaşayan 8 yaşındaki Muhammet Erol, kaval kemikleri olmadan dünyaya geldi. Bacaklarının yetişkin bölümü dahi kısa tek süre önce enfeksiyon sebebiyle kesildi.


Bu güçlüklere rağmen top oynamayı sayı seven küçük çocuğun tek hayali ise protez bacaklara sahip olup yaşıtları gibi futbol oynayabilmekti.


Yardım kampanyası düzenlendi”’b”’>


Muhammet’in en yetişkin destekçisi annesi. Futbol tutkunu küçük evlât her gün antrenmanları izlemek için annesi ile halı sahanın yolunu tutuyor.


Kısa süreli dahi olsa arkadaşlarının arasına katılıyor. Topla buluşmanın keyfine varıyor.


Muhammet için hayırseverler yardım kampanyası düzenledi. 8 yaşındaki Muhammet Erol’a yerde katkılarla protez ayak takıldı. Muhammet ilk adımını futbol sahasında attı. 


Muhammet içildikten sayı sevdiği futbolu arkadaşlarıyla beraberce oynamanın mutluluğunu yaşıyor.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.