Bu yıl içinde piyasaya çıkması beklenen Moto G Stylus (2022) modelinin kimi özellikleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Aygıt ile ilgili artık de 91Mobiles tarafınca yeni bir rapor geldi. Bu rapor aygıtın altın rengi seçeneğine sahip olduğunu, aygıtta yan tarafında monte edilmiş parmak izi sensörünün, art tarafında ise üçlü art kamera modülünün yer aldığını ortaya koydu.

Motorola Moto G Stylus 2022 resmi görünümlü renderlerde sızdırıldı!

Yeni bir ekran kalemi kullanan Moto G Stylus 2022‘nin yakın vakit içinde çıkması bekleniyor. Aygıtın temel özelliklerini ve kimi detaylı çizimlerini esasen daha öce ortaya çıkan sızıntılar sayesinde görmüştük. Artık yaklaşmakta olan aygıta daha da derinlemesine bakmanın vakti geldi.

91Mobiles tarafından aygıtın render imgeleri sızdırıldı, buna nazaran Moto G Stylus 2022‘nin, geçen yılki son Moto telefonlarının tasarım lisanını takip ettiği ve en son altın rengi seçeneğine sahip olduğu görülüyor.

Telefonun 90Hz yenileme suratına sahip 6,8 inç delikli bir ekrana, alt hoparlörün yanında kendi yuvasına sahip entegre bir kaleme ve artta üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Moto G Stylus 2022, en yeni söylentilere nazaran Snapdragon 480+ 5G yonga setinden güç alacak ve muhtemelen 4.500 mAh pil ile gelecek. Ayrıyeten aygıtın büyük ihtimalle Android 12 tarafından destekleneceği düşünülüyor.