Xiaomi, Çin’de V3.1.2.0 yapı numarasıyla gelen MIUI Temalar Uygulaması için yeni güncellemeyi sunmaya başladı, Küresel kullanıcılar için V2.0.1.4 sürümü ile birlikte geliyor.

Xiaomi aygıtlarını büsbütün kişiselleştirmenizi sağlayan MIUI Tema Uygulaması itinayla tasarlanmış birçok duvar kağıdı, farklı temaları ve çok sayıdaki zil sesi ile birlikte simge paketleri sunan bir uygulama.

Değişiklik günlüğüne nazaran, güncelleme tüm kategorilere tonlarca yeni öğe ekliyor ve birtakım yanlışları düzeltiyor. Güncellemeyi yüklemek için, kullanıcıların aşağıdaki irtibat aracılığıyla orjinal belgeyi, Küresel varyant için yaklaşık 26.9 MB ve Çin varyantı için 30,9 MB yazılım paketini indirmeleri kâfi.

En Son MIUI Temaları Uygulaması V3.1.2.0 (Çin) >> İndir

En Son MIUI Temaları Uygulaması V2.0.1.4 (Küresel) >> İndir

Değişiklik günlüğü:

1.Bazı yanılgılar giderildi.

2.Ayrıca tüm kategorilere tonlarca yeni eşya ekledik.

ROM farklılığı hala büyük bir sorun

MIUI Temalar uygulaması birtakım bölgelerde olmayan duvar kağıtları, temalar, simge paketleri ve birtakım içerikleri içeriyor. Fakat dediğimiz üzere bu bölgeler hudutlu sayıdaki ülkeler için sunuluyor.

Firmanın ROM farklılığı konusunda şimdi bir adım atmaya niyeti yok üzere görünüyor. Kendi anavatanında her türlü simge paketleri, temalar, her vakit açık ekran paketleri ve zil sesleri varken, başka bölgelerde bu özelliklerin bir birçok bulunmuyor.

Xiaomi bu farklı sürüm konusuna değineceğim söylemişti lakin şimdi bir adım atmadı.