MIUI güvenlik Uygulaması, birtakım kusur düzeltmeleri ve performans optimizasyonları dahil olmak üzere V6.0.1-220113.0.1 yapı numarası ile tanımlanan yeni bir güncelleme almaya başladı.

Xiaomi, her vakit kullanıcıların saklılığının ve güvenliğinin şuurunda olan bir firma. Bu yüzden Xiaomi, yerleşik Güvenlik uygulamalarını aygıtlarında “MIUI Güvenlik Uygulaması” olarak isimlendiriyor. Bu uygulama, aygıtınızı davetsiz tehditlerden, güvenlik açıklarından vb tehditlerden korumanıza yardımcı olabilecek çeşitli özellikler içermekte.

MIUI Güvenlik uygulaması güncelleniyor

Son sürüm MIUI Güvenlik Uygulaması V6.0.1 (Küresel ) >> İndir

Ne değişti?

1. Sabit bilinen sıkıntılar.

2. Performans optimizasyonları.

26 Aralık güncellemesi

Xiaomi, V5.7.6-211112.1.1 numaralı sürümüyle birlikte gelen MIUI Security App’in yeni güncellemesini kimi değişiklikler ve yanılgı düzeltmeleri getiren yeni güncellemeyi yayınlamaya başladı.

Güncelleme, yeni bir ön kamera asistanı ekliyor: ön kamera ile ışığı ve güzelleştirmeyi kullanın. Artık pil sıcaklığı durumu Santigrat yerine “Soğuk, Olağan ve Sıcak” olarak gösteriliyor ve genel performans uygunlaştırıldı.

MIUI Güvenlik Uygulaması V5.7.6 (Küresel ) >> İndir

Değişiklik Günlüğünü

1. Uygulamaları kayan bir pencere biçiminde yandan açmak için yeni akıllı araç kutusu.

2. Yeni ön kamera asistanı: ön kamera ile ışığı ve güzelleştirmeyi kullanın.

3. Artık pil sıcaklığı durumu Santigrat yerine “Soğuk, Olağan ve Sıcak” gösteriyor.

4. Sabit bilinen kusurlar.

5. Geliştirilmiş genel performans.

Güvenlik uygulamasını güncellemek isteyen kullanıcıların üstteki linklerden orjinal doayaları indirip kurmaları kâfi. Evraklar Telegram hesaplarında Xiaomiui tarafından paylaşılmıştır.