Ocak ayı fırsatları MediaMarkt‘ta başladı. 2022 yılının birinci ayına özel birbirinden hoş fırsatlar sunan MediaMarkt kampanyalarıyla kullanıcıların yüzünü güldürecek. Sepet dolusu fırsatlar sunan Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt kullanıcıları bu yıl da şad etmeye devam edecek. Ocak ayı fırsatları kapsamında 17 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli olacak birbirinden farklı kampanyalar sunan MediaMarkt’ın fırsatlarına bir göz atalım.

Yılın neredeyse tamamında çeşitli indirim ve fırsatlar gerçekleştiren MediaMarkt, yeni yılın birinci kampanyalarıyla 2022 yılına başladı. Akıllı telefonlardan küçük konut aletlerine, dizüstü bilgisayarlardan televizyonlara tüm elektronik gereksinimleriniz adresi yeniden MediaMarkt!

MediaMarkt’tan sepet dolusu Ocak ayı fırsatları

Birinci olarak eski telefonunu getirene Samsung Galaxy S21 FE 5G 2000 TL ek değişim bedeli dayanağıyla elde edilebilecek. Üstelik Denizbank’tan faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatıyla! Kampanya için son tarih ise 31 Ocak. Bu kampanyaya ulaşmak için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Bir öbür fırsat eseri olarak ise Samsung 138 Ekran Smart 4K Ultra HD LED TV! Kampanya kapsamında bu esere 11199 TL’den ulaşabilirsiniz. Üstelik kredi kartına 4 taksit fırsatıyla. Bu kampanyanın son tarihi ise 17 Ocak. Kampanyaya ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ayrıntılar ve kampanya dahilindeki tüm eserlere ulaşmak için bu linki kullanabilirsiniz.

MediaMarkt‘ın önerdiği öbür kampanyaları eserler ortasında da bunlar bulunuyor:

Intel Pentium Silver N5030 işlemcili Lenovo Notebook da kampanyalar ortasında karşımıza çıkıyor. Üstelik yanında Office 365 Ferdi 1 Kullanıcı 1 Yıl ikram.

Kampanya linki için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir öbür kampanya eseri ise JBL Wave 100tws.

Bu kampanyaya ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt oyuncuları da sevindirecek bir kampanya sunuyor. Asus monitör de Ocak fırsatları dahilinde kullanıcılarla buluşuyor. 1920×1080 çözünürlük kalitesine sahip Asus monitör için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir başka kampanya eseri ise DJI Osmo Pocket Aksiyon Kamera. Ocak ayı kapsamında bu eserin kampanyasından yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir başka kampanya eseri ise JBL Charge 5 Bluetooth Hoparlör Siyah. Bluetooth takviyeli bu hoparlör için de buraya tıklayabilirsiniz.