Hayranların merakla beklediği The Matrix Ressurrections için yeni fragman geldi. Bilim kurgu serilerinde asla eskimeyen sinemalar ortasında yer alan Matrix 4. sineması ile hayranlarının karşısına çıkacak. Daha evvel birinci fragmanı ile bekleyenlerini heyecanlandıran sinema için artık ikinci fragman da yayınlandı.

Ülkemizde de vizyona girecek olan sinema için beklenti yüksek. Türkiye’de 22 Aralık 2021 tarihinde vizyonda olacak olan sinema için yayınlanan yeni fragman beklentiyi daha fazla artırdı diyebiliriz.

Matrix hayranları buraya! Yeni fragman yayınlandı

Fragmanda yeni Morpheus, Neo’ya: “Göremiyoruz lakin hepimiz bu garip tekrar eden döngülerin içinde hapsolmuş durumdayız. Lakin artık vakit senin bize neyin gerçek olduğunu gösterme vakti. Sana uygun öğrettiler hak ettiğin tek şeyin kendi dünyaları olduğuna inandırdılar lakin bir parçan bunun palavra olduğunu biliyordu. Bir kesiminiz neyin gerçek olduğunu hatırladı.” tabirlerini kullanıyor.

The Matrix Resurrections sinemasının direktörlüğünü Lana Wachowski üstleniyor. Oyuncu takımında ise Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Christina Ricci, Jessica Henwick ve Priyanka Chopra Jonas üzere isimler bulunuyor.

Birinci olarak 1999’da yayınlanan Matrix sineması o vakitten beri klasiklerin ortasına girmiş durumda. Vakte meydan okuyan sinema serisinin dünyanın dört bir yanında binlerce hayranı var. Yeni sinema de bu beklentiyi karşılayabilecek mi göreceğiz.