Geçen hafta, Terra (LUNA), kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte yükselen tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Dijital varlıkların fiyat artışının bir sonucu olarak, birçok yatırımcı kendini, ay sonuna kadar nerede süreç yapacağına dair spekülasyonlara bıraktı.

LUNA yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Pişman olmayın!

Spesifik olarak, CoinMarketCap’teki topluluk, %72’lik bir tarihi doğruluk oranı ve 3.010 oy ile Terra’nın Nisan 2022’nin sonuna kadar ortalama 93.76$’dan süreç yapacağını varsayım ediyor.

Fiyat iddiası, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut bedelinden -23,61$ (-20,12%) artışa işaret ediyor.

LUNA Nisan ayı fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Emsal biçimde, topluluk üyelerinden Mayıs ayı sonu için alınan 1.298 oy, Nisan ayından daha da düşük bir gaye belirledi. Kripto paranın 31 Mayıs’ta 92.30 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor.

Kripto topluluğu, son altı ayda yapılan kestirimlere dayanarak tarihî olarak LUNA’nın fiyatını %71,95 doğruluk oranıyla varsayım etmiştir.

LUNA fiyat iddiası tarihî doğruluk. Kaynak: CoinMarketCap

LUNA fiyat tahlili

Kısaca bahsedildiği üzere, LUNA yakın vakitte 5 Nisan’da tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 119$’a ulaştı. Şu anda Terra, günde %0.51 ve geçen hafta %9.83 artışla 116.60$’dan süreç görüyor ve toplam piyasa pahası 41,4 milyar dolar.

CoinMarketCap’e nazaran, geçen ay kripto varlığı, 7 Mart’ta 29,5 milyar dolardan 6 Nisan’da 41,4 milyar dolara çıkarak 11.9 milyar dolarlık bir giriş gördü ve LUNA’nın piyasa pahasına nazaran altıncı en büyük kripto varlığı haline gelmesine yardımcı oldu.

LUNA 1 aylık piyasa pahası. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.