5 çocuklu Erol ailesinin 3’üncü tapduk Muhammet, kaval kemikleri olmadan doğdu.


8 ağrı önce ise enfeksiyon nedeniyle bacaklarının yetişkin bölümü kesildi. Muhammet tüm sıkıntılara rağmen yaşam enerjisi ile hayata sımsıkı tutunuyor:


”Ben protez ayak istiyorum. Sizin gibi yürümek istiyorum. Futbol oynamak istiyorum.”


Sahaya inmek istiyor


Adana’bile yaşayan 8 yaşındaki Muhammet’in en yetişkin destekçisi annesi. Futbol tutkunu küçük evlât her gün antrenmanları izlemek için annesi ile halı sahanın yolunu tutuyor.


Kısa süreli dahi olsa arkadaşlarının arasına katılıyor. Topla buluşmanın keyfine varıyor.


Antrenör Nevzat Karabulut bile Muhammet için ellerinden geleni yaptıklarını söylüyor:


“Karşıdan annesiyle girdiğinde sayı enteresan tek görüntü çıkıyor. Sahaya inmek istiyor, top oynamak istiyor”


“8 aydır protez ayak arayışına girdim”


Protez bacaklar için uğraştığını ifade fail ana Narin Erol, ”8 aydır protez ayak arayışına girdim. Belli tek miktar para gerekiyor ve benim param olmadığı için saçta yerde protez bacakları bulamıyorum.” dedi.


Küçük Muhammet, protez bacaklara kavuşmak için yardımsever ve yetkililerden yardım istiyor.  

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.