Kripto para piyasası kapitalizasyonu 2 trilyon doların üzerine çıkmayı başarırken, bu durumu çaba etmeden korumasa da, uzmanlar altı büyük dijital varlığın yakın gelecekteki fiyat hareketleri hakkında kestirimlerde bulundular.

Kripto uzmanları BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP, SOL için fiyat düzeyleri belirledi!

Analitik firması Finder’daki 15 uzmanın yer aldığı kripto para ünitesi varsayım paneli, altı büyük varlığın son faaliyetlerini tahlil etti ve tertip tarafından 7 Nisan’da paylaşıldığı üzere , 18 Nisan haftası boyunca hareketlerine tartı verdi.

Uzmanların altı büyük kripto para ünitesi hakkındaki görüşleri. Kaynak: Finder.com.au

Bilhassa, uzmanların genel olarak bu hafta için varsayımları, birçok kişi mevcut düşük fiyatları bir pazarlık olarak gördüğü ve satın almanın satmaktan daha mümkün olduğu için, evvelki hafta ‘nötr’ olandan ‘biraz yükselişe’ döndü.

Genel yükseliş hissi

Uzmanların görüşlerine nazaran, Bitcoin (BTC) bu hafta ‘çok yükseliş’ olacak, evvelki hafta ‘yükseliş’ olduğunda daha olumlu bir his. Akıllarını, Bitcoin’in 48.000 $ düzeyinden geri çekilmesine dayandırıyorlar ve bu, AB parlamentosunun kripto süreçlerinde saklılığı bozan kuralları geçirmesiyle birebir vakte denk geliyor.

Uzmanlar, Ethereum’un (ETH) ‘boğa’ olacağına inanıyor, halbuki evvelki hafta ‘hafif yükseliş’ oldu. Bu, varlığın 3.500$ düzeyinden sıçramasına ve akabinde 3.200$’lık güçlü bir dayanak bölgesine geri çekilmesine dayanıyor. Panel, varlığın yeni doruklara giden yolu açmak için 3.500 doları aşması gerektiğine inanıyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.