Bölüm uzmanları, Binance borsası tarafından çıkarılan kripto para ünitesi Binance Coin’in (BNB) önümüzdeki on yılda istikrarlı bir biçimde büyümesi ve 2030 yılına kadar 2.400 doları geçebileceğine inanıyor.

Kripto uzmanları; ”Binance Coin’in (BNB) 2030 yılına kadar 2.400 doları geçecek!”

BNB’nin fiyatını kıymetlendirmek için Finder tarafından 6-17 Ocak tarihleri ​​arasında düzenlenen bir ankete kripto ve fintech sanayisinden toplam 33 profesyonel katıldı.

Bu kümeden 14 analist, Binance Coin’in önümüzdeki on yıldaki başarısı hakkında varsayımlarda bulundu.

Bu uzmanlara nazaran, CoinMarketCap datalarına nazaran BNB’nin 2022’nin sonunda yaklaşık 527 $’dan süreç görmesi ve bu fiyatın yayınlandığı tarihte 382,63 $ (8 Mart 15:16 GMT) olan mevcut fiyatından %37,73 artışla süreç görmesi bekleniyor.

Kimileri başkalarından daha optimist, örneğin daha geniş pazarın büyümeye devam ettiğini varsayarak yılın 700 dolarda bitebileceğine inanan Brighton Üniversitesi’nde kıdemli öğretim vazifelisi Paul Levy üzere.

Uzmanlar, fiyatın yükselişine devam edeceğine ve 2025’te 975 dolara ulaşacağına inanıyor. Token için yalnızca üç yıl içinde %154.82’lik bir artış. Son olarak, 2030’da 2.488 dolara yükselmesini bekliyorlar, bu da varlığın şu anki kıymetinden %550,24 üzere büyük bir artış manasına geliyor.

Fakat, herkes bu kadar optimist değildi. New South Wales Üniversitesi’nde doçent olan Elvira Sojli, madalyonun bu yıl yalnızca 300 dolarda biteceğini varsayım etti; bu, Canberra Üniversitesi’ndeki kıdemli öğretim vazifelisi John Hawkins tarafından da paylaşılan bir görüş.

Görüşlerdeki kimi tutarsızlıklardan bağımsız olarak, BNB’nin 2022’yi 650 $ fiyatla sonlandıracağına inanan Finder’ın kurucusu Fred Schebesta bir şeyden emin, Fred Schebesta husus ile ilgili “Ethereum, Solana, Avalanche ve Fantom’a emsal biçimde, fiyat büsbütün Binance ve Binance Akıllı Zincir topluluğunun protokol için inancı ve yeteneği artırma yeteneğine bağlı olacaktır. Her biri iki adım ileri bir adım geri hareket ettiğinden, bu bedelin bu en düzgün akıllı mukavele ekosistemleri ortasında lastik bant oluşturması beklenen görünüyor ” kelamlarına yer verdi.