Piyasa kıymeti açısından altıncı sıradaki kripto para ünitesi olan Ripple (XRP), blockchain şirketi Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ile yasal bir savaş yürütürken çalkantılı vakitler yaşıyor.

Dijital varlığın mevcut durumuyla ilgili son gelişmeler göz önüne alındığında, CoinMarketCap’teki kripto para ünitesi topluluğu, XRP’nin Mart ayı sonuna kadar 0,83 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını varsayım etti!

Belirlenen fiyat, bu içeriği hazırladığımız sıralarda 0,75 ABD dolar pahasında mevcut fiyatından %10,82 yahut 0,08 ABD doları artışını temsil ediyor. Toplamda, fiyat kestirimi, 15 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun yaklaşık 3.710 üyesinin oylarını içeriyor.

Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto topluluğunun şu anda XRP fiyat varsayımlarında %84,26 tarihî doğruluğa sahip olması ise epeyce kıymetli ve dikkat alımlı.

Kripto topluluğunun XRP fiyat iddiası tarihî doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap datalarına nazaran, bu içeriği hazırladığımızın yedi gün öncesinde fiyat 0.73$’dan mevcut fiyatı olan 0.75$’a yükselerek %2.74 artmıştı. Bu içeriği hazırladığımız vakitlerde XRP’nin toplam piyasa pahası, bir hafta evvel sahip olduğu 34.76 milyar$’dan %3.95’lik bir artışla 36.19 milyar$’ın üzerindeydi.

Yedi günlük XRP fiyatı. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.