Yakın vakte kadar Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde bir altcoin projesi olan SafeMoon’da Operasyonlardan Sorumlu Lider Yardımcısı olan Charles Karony, misyonundan ayrılmaya karar verdi.

Kripto tokeni SafeMoon’un lider yardımcısı projeden ayrıldı!

SafeMoon’da Operasyonlardan Sorumlu Lider Yardımcısı olan Charles Karony, misyonundan ayrılmaya karar verdi. Bay Karony, kararını 8 Mart’ta üniversite eğitimini tamamlama isteğini öne sürerek bir tweet ile duyurdu.

Bir dizi takip tweetinde Bay Karony, SafeMoon’daki takıma ve SafeMoonArmy olarak bilinen tüm token topluluğuna teşekkür etti, muvaffakiyetlerini övdü ve “SafeMoon’un parlak geleceğine bağlı kalmaya” kelam verdi.

Batan bir altcoin’den ayrılmak mı?

Bay Karony’nin istifası haberi, finans tahlilleri ile bilinen Finbold’un analistlerin yatırımcıları SafeMoon’un yaratıcılarının başlangıçta fiyatı fırlayacak merkezi olmayan bir finans (DeFi) tokeni olarak lanse etmesine karşın potansiyel olarak bir boş pompa parası olduğu konusunda uyarmasından 10 ay sonra geldi.

Altcoin, 4 Ocak 2022’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,0032 $’a ulaştıktan sonra genel olarak aşağı tarafta ilerleyerek son derece volatil olduğunu kanıtladı.

Biz bu içeriği hazırlarken, SafeMoon, CoinMarketCap datalarına nazaran 0,001664 dolardan süreç gördüğü yedi gün öncesine nazaran %21 düşüşle 0,00104 dolardan süreç görüyordu. Tokenin şu anki fiyatı, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %207.69’luk bir düşüşe sahip.

Twitter’daki bir yorumcunun belirttiği üzere, Karony’nin duyurusu, SafeMoon’a, yöneticilerine ve Kaliforniya’daki ABD Bölge Mahkemesinde ünlü destekçilerine karşı açılan bir menkul değerler toplu davasının başlatılmasından sonra geldi.