Kripto yatırımcılarının yer aldığı CoinMarketCap topluluğu tarafından iştirak sağlanan bir anket ile Kripto para tokeni Solana için 2022’nin Şubat ayı kestirimi belirlendi. %85 tarihî doğruluğa sahip kripto topluluğu, Solana’nın ( SOL ) 2022’de büyümesini, tutunup tutunamayacağını tüm bunların yanı sıra yanı sıra tokenin ağır kullanım durumlarında gerçekleşecek olan mümkün bir artışı sürdürüp sürdüremeyeceği değerlendirildi.

Kripto para tokeni Solana için 2022’nin Şubat ayı varsayımı açıklandı!

Bilindiği üzere kripto para varlıklarının büyümesi, genel kripto para piyasası düzeltmesi nedeniyle yavaşladı, lakin ekosistemin bir kısmı önümüzdeki haftalarda mümkün bir kripto para tokeni Solana (SOL) fiyat artışına bahis yapıyor.

%85 muvaffakiyet oranına sahip bir CoinMarketCap topluluğu, SOL‘un Şubat 2022’nin sonunda 165 $’dan süreç göreceğini ve varlıkların mevcut kıymetinden %77’nin üzerinde bir büyüme olacağını kestirim ediyor. İddia, 11.456 topluluk üyesinin verdiği oylara dayanmaktadır.

Öbür bir 7.388 topluluk üyesi, SOL‘un mevcut kıymetinden %78 çıkar sağlamak için Mart ayı sonuna kadar yavaşça 166$’a yükseleceğini varsayım ediyor.

Solana genel piyasa düzeltmesine karşın hafif çıkarlar elde etmişti. Yedinci sıradaki dijital varlık, son 24 saatte %3’ün üzerinde yararla 98 dolar olarak pahalanmıştı. Biz bu içeriği hazırlarken 6. sırada yer alan Solona %17,16 bedel artışı ile 107,14 dolardan süreç görüyor.