Manisalı Gülcan ve Mustafa Kemal Baş çiftinin evlat sahibi olmak için gitmedikleri hekim başvurmadıkları hastane kalmadı. Çift en sonunda koruyucu karı olmaya karar verdi. Ancak yerde kez dahi Gülcan Baş’ın okuma yazma bilmemesi sorun oldu.


Bu akıllandırma aşılamayacak tek engel olarak görmeyen Gülcan Baş, şöyle konuştu:


“10 yıldır evlât hasreti çekiyordum, kuruma gittim, diplomam olmadığı için gittim sınavlara halk eğitime sınavlara yazıldım. Sınava girdim, eşimin haberi yoktu sınavlara katılacağımdan. Gittim gizlice girdim, diplomamı aldım.”


Gülcan Baş eşine dahi yetişkin tek sürpriz yaptı. Diplomayı alır almas başvuruları olumlu sonuçlandı. Çift, 2 çocuğa koruyucu karı oldu.


“Dünyalar bizim oldu”


Baba Mustafa Kemal Baş, “Kızımız önce geldi, kızımız 3 yaşındaydı. Kızımız 7 yaşına kadar kendini ifade edemedi, konuşamadı ve ondan sonra ilk kelimesi ana oldu, koruyucu oldu. Biz sayı mutlu olduk, dünyalar bizim oldu. Daha sonra ikinci oğlumuz bize geldi. O bile bize 10 günlük bebekken misafir geldi. O bile bizimle beraberce oldu” dedi.


Aile henüz sonra tek tapduk henüz evlat edindi. Artık onlar 3 çocuklarıyla beraberce kocaman mutlu tek karı.


Gülcan ve Mustafa Kemal Baş çifti evlat sahibi olamayan herkesi mevki korumasındaki çocuklara sahip çıkmaya çağrı ediyor.  

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.