Koronavirüs dünyada nispeten yeni bir virüs. Bu nedenle virüsün her gün yeni bir yan tesiri ya da belirtisi çıkabiliyor. Emsal bir durum daha ortaya çıktı. Koronavirüs atlatan bir adam penisinin küçüldüğünü sav etti.

Hastalığı geçiren adama nazaran cinsel organı 2.54 cm küçülmüş. Ürologlar ise yaptıkları açıklamada bu şekil durumların yaşandığını onayladılar.

Koronavirüs atlatan penisinin küçüldüğünü sav etti! Ürologlar onayladı

Geçtiğimiz günlerde virüsün yeni bir varyantı daha ortaya çıkmıştı. Omicron ve Delta varyantlarının ortak eseri olan varyant iki varyantında özelliklerini taşıyor. Omicron bulaşıcılığı ile Delta da ölümcüllüğü ile biliniyordu. Hal bu türlü olunca iki virüsün karışımı olarak karşımıza çıkan yeni virüs epeyce korkutucu diyebiliriz.

En başta yüksek ateş, öksürük üzere belirtilerle kendini gösteren virüs akabinde tat ve koku duyusunun kaybolması üzere belirtilerle de karşımıza çıkmıştı. Artık ise virüsü atlatanlarda değişik bir yan tesir tez edildi. Sav nazaran ismini açıklamayan bir adam penisinde küçülme yaşandığını argüman etti. Siz bu mevzuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.