TikTok birbirinden farklı paylaşımların yapıldığı bir toplumsal medya platformu desek yanlış olmaz. Bu platformda yapılan bir paylaşım kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Kirasına artırım gelen bir bayan konutta uygun fiyata yaşamak için başvurduğu metotları anlattı. Penny McNatt isimli bayan, kiraya artırım gelince mesken sahibi ile yaşadığı diyaloğu TikTok hesabından paylaştı.

Kira fiyatı düşsün diye konut sahibine münasebet teklif eden bayan gündem oldu

Penny isimli kullanıcı konut sahibi ile bağlantı yaşarsa kiradan kurtulabileceğini düşünmüş. Bu planı hayata sokmanın yollarını arayan bayan konut musluğunun bozukluğunu mazeret ederek konut sahibini çağırmış ve yardım istemiş.

Fakat musluğun fotoğrafını çekip mesken sahibine atan bayanın gönderdiği görsellerde musluktan çok kendisini göstermesi dikkat çekti. Mesken sahibi de bunun üzerine “Daha yakından çeker misin?” diye ricada bulundu. Penny bunun üzerine kendisinin yakın fotoğrafını gönderdi ama mesken sahibi “Seni istemiyorum, musluğu istiyorum” diyerek ilgisiz davrandı. Yaptığı plan suya düşen bayan TikTok’ta yaşadığı hüsranı takipçilerine anlattı.

Kira fiyatlarının geldiği hal malum lakin tekrar de bu türlü bir yola başvurmaya gerek var mıydı sorusu tartışmalara bahis oldu. TikTok kullanıcısını bayanın bunu yalnızca cümbüşüne yapmış olduğunu tez edenler de ortaya çıktı. Siz bu mevzuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.