Türkiye’nin en çok sevilen yarış programlarından biri Kim Milyoner Olmak İster’de şaşırtan bir soru ekranlara çıktı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu müsabakada, yarışmacıya yöneltilen soru Fenerbahçe ile dalga geçiyordu.

Kelam konusu soruda “Galatasaray’ın Üstün Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu üzere başarılarıyla övünen arkadaşına daima “Biz de sizi 6-0 yendik” diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi kadrosu tutmaktadır?” sözleri kullanıldı.

Kim milyoner olmak ister’de Fenerbahçe’yle dalga geçtiler!

Yarışmacıya yöneltilen soru kısa müddette toplumsal medyada yayıldı. Fenerbahçe hayranlarının kimileri tarafından reaksiyonla karşılaşan soru kimileri tarafından ise mizaha alındı. Kim Milyoner Olmak İster çeşitli bilgi soruları sunarak para mükafatı veren bir yarış, hasebiyle Fenerbahçe ile dalga geçecek nitelikte bir sorunun sorulması izleyenleri şaşırttı.

ATV kanalından yayınlanan yarış yıllardır Türkiye’nin en beğenilen bilgi müsabakalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Sunuculuğunu sırasıyla Selçuk Sistem, Murat Yıldırım ve en son Kenan İmirzalıoğlu üzere isimler yaptı. Şu anda hala Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarış Türkiye’de en tanınan televizyon programları ortasında.