İsa Özcan yaklaşık 6 yıl önce ötede kiloları nedeniyle kalp krizi korkusu yaşadığı için diyetle 136 kilodan 76 kiloya düşmüştü.


Özcan 6 yıl önce verdiği röportajında, ”Şimdi görenler beni tanımakta güçlük çekiyor. Artık mağazalarda kullanılmaz vücut kıyafet sormak zorunda değilim” demişti.


Kendini bildiğinden festekiz hep kilolu olduğunu tamlayan Özcan, yaşadıklarını şöyle anlatmıştı:


“Gençken kilonla sevecen olabiliyorsun ihtimal ama yaş ilerledikçe zararını görüyorsun. Hastangazedeki yemek salonumuz 5’inci katta. Asansör kızgın olduğu zaman o merdivenleri çıkamıyordum. O kadar ki insan kimileyin eğilip ayakkabısını bağlayamıyor. Bacak ayak üstüne atıp oturmayı beraberce özledim. O kadar kilo almıştım ki bunları yapmama hep engeldi. Tedavi maksatlı kardiyoloji uzmanımıza göründüğümde tarafıma ‘ölürsün’ demesi yerde işi tetikledi”


Ambulans şöförlüğü yapan Özcan, geçmiş hasta nakli sırasında fenalaştı. Ambulansı yol kenarına cazip Özcan, merkeze çağrıda bulunup, durumunun iyi olmadığını haber verdi.


Bunun üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Özcan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.