Döviz kurlarının yükselmesi ile bilhassa de elektronik eserlerde yaşanan fiyat artışları vatandaşları epeyce üzüyor. Bundan bir iki ay evvel muhtaçlık duyduğu eserleri satın alanlar muhtemelen kendilerini şanslı hissediyorlardır. Lakin akıllı telefon alacaklar için tren kaçmış değil, tahminen de son fırsat olarak nitelendirebileceğimiz fiyatlarla üstün özelliklere sahip akıllı telefon alabilmeniz hala mümkün.

Şayet akıllı telefon satın alırken o denli yüksek fiyatlar ödemek istemiyor, lakin tıpkı vakitte makûs bir telefon modeli de olmasın istiyorsanız, 2500 ila 3000 TL fiyat aralığında yer alan en âlâ akıllı telefon modellerinin yer aldığı listemiz işinize yarayacaktır. Listemizde yer alan telefonlar elbette amiral gemisi olarak isimlendirdiğimiz modeller ile yarışacak düzeyde değil, lakin fiyatına göre sunduğu özellikler epey tatmin edici.

Listemizde yer alan telefonlar, General Mobile, Samsung, Redmi, Xiaomi, Casper, Vestel, Tecno üzere markaların geliştirdiği fiyat/performans eserleri. Sizler için seçmiş olduğumuz akıllı telefon modellerinin 2019, 2020 ve 2021 çıkış yılına sahip aygıtlardan oluşmakta olduğunu ayrıyeten belirtelim. Artık kelamı daha fazla uzatmadan listemizde yer alan akıllı telefon modellerine, fiyat ve özelliklerine daima birlikte göz atalım.

İşte 2500 – 3000 TL ortası en güzel akıllı telefonlar!

General Mobile GM 21 Pro

Fiyat: 2.985,03 TL

General Mobile GM 21 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
5000 mAh

Çizgi Sayısı:
Tek Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Samsung Galaxy M21

Fiyat: 2.744,00 TL