Bilindiği üzere döviz kurunda son vakitlerde yaşanan artış ile birlikte birçok eserde olduğu üzere teknolojik eser fiyatlarında da önemli bir artış meydana geldi. Ama sonunda istek edilen oldu ve dolar eski düzeylerine gelmese de 11 TL düzeylerine düşmüş durumda. Döviz kurlarının düşmesi ve daha da düşecek derdi ile cep beklenen indirimler gelmeye başladı. Hal bu türlü olunca vatandaşlar fiyatlarda daha da düşüş beklentisine girmiş durumda.

Şimdi birçok eserin fiyatı hâlâ birebir, lakin indirime giren eserler de yok değil. Örneğin birtakım telefon modellerinde indirimlerin gerçekleştiği görüldü, indirime giren kimi telefon modellerini dünkü yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Bu içeriğimizde ise indirime giren Xiaomi telefon modellerini sizler için listeledik. Xiaomi telefon modellerini listelerken ise en uygun internet satış fiyatlarını dikkate aldık.

Bilindiği üzere Xiaomi, en çok modele sahip ve ülkemizde en beğenilen akıllı telefon markalarından biri, ayrıyeten fiyat olarak rakiplerine göre daha uygun. Dolayısı ile listemizde yer alan Xioami telefonlar ortasında gereksiniminize uygun bir model bulabileceğinizi düşünüyoruz. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan indirimli fiyatı ile satışa sunulan bu modellerin hangileri olduklarına, fiyatlarına ve özelliklerine daima birlikte göz atalım.

İşte indirime giren, uygun fiyatlı Xiaomi telefon modelleri!

Redmi 9T

Fiyat: 2.937,64 TL (3.360 TL’den düştü)

Redmi 9T

Ekran Boyutu:
6.53 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
6000 mAh

Çizgi Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

Xiaomi Redmi Note 8

Fiyat: 2.998,00 TL (3.400 TL’den düştü)