Huawei süratle dünyanın en büyük taşınabilir oyuncularından biri haline geldi ve 2019’da global akıllı telefon satışlarında Apple’ı ikinci sıraya taşıdı. Bununla birlikte, tam başlarken, ABD’nin dayattığı yasak devreye girdi ve o vakitten beri şirketin aksini engelledi. doruğa hakikat amansız bir yürüyüş başladı.

Fakat şirket, pazardaki cazipliğini koruyabilmek için, kendi yazılımlarını, kendi arayüzünü ve kendi marketini geliştirmek üzere çalışmaları ile elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Kıymetli olmayan ancak amiral gemisi tadında bir telefona ya da uygun fiyatlı bütçe dostu bir telefon modeline sahip olmak isteyebilirsiniz. Meraklanmayın listemizde her bütçeye uygun bir Huawei telefon modeli mevcut.

Bu modelleri listelerken, fiyat değerlendirmelerimizi internet satış fiyatlarını dikkate alarak gerçekleştirdik. Bu nedenle mağaza fiyatlarının farklılık gösterebilecek olduğunu ayrıyeten belirtelim. Kelamı de daha fazla uzatmadan gelin bu modellerin hangileri olduklarını daima birlikte göz atalım.

İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar!

Huawei P20 Lite

Fiyat: 2.495,00 TL (2.600 TL’den düştü)

Huawei P20 Lite

Ekran Boyutu:
5.84 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
3000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var