Robot süpürgeler paklık işlerinde bize vakit kazandıran ve bilhassa halı ve parke üzere tabanların sistemli olarak pak kalmasını sağlayan mükemmel aygıtlardır. Sağolsunlar, en nefret ettiğimiz işlerden birini alıp bizim için hallediyorlar.

Bununla birlikte, kimi robotlar başkalarından daha akıllıdır. Haritalama özelliği, lazer sensörler, nerelerii silip, nereleri süpüreceğini kendisi tespit edenler, düşmeye karşı kendini koruyanlar, mahzurları aşanlar vs vs…

Elbette robot süpürgelerin avantajları ve dezavantajları olduğu yanlışsız. Tabiki her robot süpürgenin farklı özelliklere sahip olması nedeni ile tüm robot süpürgelerden tıpkı performansı bekleyemeyiz. Lakin bu içeriğimizde bunlardan bahsetmeyeceğiz, çünkü daha evvel bu mevzuları zati ele almıştık.

Bu içeriğimizde sizlere özelliklerine göre uygun fiyatları ile dikkat çeken ve indirimde olan robot süpürgeleri sizlerle paylaştık. Gelin listemizde yer alan bu robot süpürgelere daima birlikte göz atalım.

Not: Listemize göz atmadan evvel, robot süpürge modellerini internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını baz aldığımızı bilhassa belirtelim. Mağaza fiyatları değişiklik gösterebilir.

İşte indirime giren, uygun fiyatlı en güzel robot süpürgeler!

Xiaomi Mijia 1C Robot Vacuum Mop

Fiyat: 3.958,57 TL (5450 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2500 Pa

Emiş Gücü Denetimi:
Taşınabilir Uygulama İle

Çalışma Müddeti:
120 dk

Şarj Mühleti:
4 saat

Aşılabilir Yükseklik:
20 mm

Wi-Fi:
Var

Haritalama :
Var

Akıllı Navigasyon:
Var

Anker Eufy RoboVac G10

Fiyat: 3.592,72 TL (3900 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2000 Pa

Emiş Gücü Denetimi:
Otomatik

Çalışma Müddeti:
100 dk

Şarj Mühleti:
6 saat

Aşılabilir Yükseklik:
16 mm

Wi-Fi:
Var

Akıllı Navigasyon:
Var

Düşme Engelleyici Sensör:
Var