Yeni Yıl yaklaşıyor ve Huawei de yeni yıla özel dayanılmaz indirimlerini duyurdu. Farklı pazarlarda farklı indirimler sunması beklenen teknoloji devi Huawei Hindistan’da, tatil dönemini giyilebilir eserlerinde indirimlerle kutlamaya karar verdi.

Şirket, bir basın açıklamasında Band 6, Watch Fit ve Watch GT 2 Pro’nun hepsinin indirimli fiyat ile sunulacağını duyurdu. Huawei Band 6, tatil devrinde 3.490 INR (46 $) olacak. Makul banka ve kredi kartları için kimi banka indirimleri de sunulacak. Amazon Hindistan, aygıtı dört farklı renk bandıyla (Siyah, Yeşil, Pembe ve Kırmızı) sunuyor, birinci ikisi Gümüş dikdörtgen gövdeye sahipken, ikinci çift Altın renk formunda satılıyor.

Huawei Watch Fit büyük ölçüde indirimli – 14.990 INR olmak yerine fiyat yarıya indi ve artık 7.490 INR (100 $). Herkes için ekstra 500 INR (6,50 $) kupon da mevcut. Renk açısından ise üç seçenek var: Siyah, Mavi ve Sakura Pembesi.

Huawei’den dev yılbaşı indirimi müjdesi!

Huawei şimdi Hindistan’da GT 3’ü sunmuyor, bu nedenle bir sonraki en uygun şey: GT 2 Pro. Şu anda yaklaşık 21.760 INR (290 $) karşılığında satın alınabiliyor ve şirket bunun özgün perakende fiyatından 3.000 INR (40 $) daha ucuz olduğunu söylüyor. Basın açıklamasına nazaran, Siyah Yeni Yıla kadar yalnızca 19.990 INR (265 $) ile daha da ucuz olacak.