HUAWEI MatePad Pro, 12,6 inç OLED FullView ekrana sahip. 16:10 en uzunluk oranı ve sırf 5,6 milimetrelik dar çerçeveleriyle ekran, yüzde 90 ekran-gövde oranı sunuyor. OLED FullView ekran ayrıyeten milyonda bir yüksek kontrast oranını ve geniş DCI-P3 renk gamını destekleyerek daha güzel tanımlanmış ve gerçeğe yakın renkler üretmesini sağlıyor. HUAWEI MatePad Pro, ∆E < 0,5 renk doğruluğu derecesine sahip. Sırf kimi profesyonel seviyede monitörler tarafından elde edilen bu doğruluk seviyesi, tableti profesyonel fotoğrafçılar için olağanüstü bir taşınabilir ikinci monitör haline getiriyor. Kaynakta emisyonları azaltan mavi ışık filtreleme donanım tahlili ile HUAWEI MatePad Pro, dünyanın çeşitli şiddetli testlerden geçen ve TÜV Rheinland Full Deva Display 2.0 sertifikası alan birinci tableti.

Collaborate Modu, HarmonyOS 2 ve Windows ortasında gerçek platformlar ortası etkileşimleri mümkün kılarak, kullanıcıların metin, fotoğraf ve doküman üzere içerikleri bağlı aygıtlar ortasında kolay bir sürükle – bırak formülüyle aktarmalarına imkan tanır. Tabletleri, akıllı telefonları ve PC’leri ayıran sonları ortadan kaldıran Çoklu Ekran İş Birliği, kullanıcıların HUAWEI MatePad Pro ve öbür bağlı aygıtlarla yapabileceklerini geliştirerek, eskisinden daha üretken ve yaratıcı olmalarını sağlıyor.

12,6 inçlik HUAWEI MatePad Pro, 2. Kuşak M-Pencil, Manyetik Klavye ve taşıma kılıfı armağanlarıyla birlikte HUAWEI Online Mağaza üzerinde önsatışa sunuldu. 14.000 TL fiyat etiketli tablet için ayrıyeten vade farksız 4 taksit fırsatı da kullanılabiliyor. Ön satış devri boyunca 100 TL ön ödeme yapan kullanıcılara ayrıyeten toplam fiyat üzerinden 200 TL indirim uygulanıyor.

Huawei-Devialet ortak tasarımı HUAWEI Sound Joy

HUAWEI Sound Joy, Tüketicilere gittikleri her yerde inanılmaz rahatlık ve birinci sınıf ses tecrübeleri sunan, günlük kullanım için tasarlanmış kompakt, şık ve taşınabilir bir hoparlör. Dokuma kumaş tasarımı, IP67 dereceli toza ve suya dayanıklılık ve kaymaz yüzey, hoparlörü her şartta sağlam ve güçlü hale getiriyor. 26 saate kadar çalma mühletini destekleyen 8800 mAh geniş kapasiteli dahili pili ve süratli şarj takviyesi ile HUAWEI Sound Joy, her türlü dış yer partisine hayat verecek ülkü bir taşınabilir hoparlör.

202 mm yüksekliğinde ve 680 g yükünde ve 73 mm çapında olan HUAWEI Sound Joy’u taşıması bir su şişesi üzere taşımak kadar kolay. Piknik yapmaktan parkta yürüyüşe ve kentte bisiklete binmeye kadar HUAWEI Sound Joy, tüketicilerin en sevdikleri melodileri her türlü açık hava aktifliğine getirmelerini sağlayan kusursuz bir arkadaş.

Devialet’in SAM teknolojisinden yararlanan HUAWEI Sound Joy, asgarî bozulma ile daha özgün ses tecrübeleri sunuyor. İkonik Push-Push pasif radyatör, daha net ve distorsiyonsuz sesler üreterek ses dalgalarını dengelemek için art geriye yerleştirilmiş iki diyafram içeriyor.

HUAWEI Sound Joy ayrıyeten yüksek seste yüksek frekanslar ve derin bas sağlamak için 2 istikametli hoparlör sistemi kullanıyor. Orta ve alçak frekanslar için ayrılmış bir tweeter ve bir hoparlör ünitesi birlikte çalıştıklarında daha net ve daha etkileyici ses üretiyorlar.

Pil azaldığında bile 40W süratli şarj, kullanıcıların HUAWEI Sound Joy’u süratli ve inançlı bir halde çalıştırmasını sağlar. Yalnızca 10 dakikalık şarj ile hoparlör bir saat daha çalabilir. Hoparlör, yalnızca 3 saat içinde tam şarj olabilir.

HUAWEI Sound Joy obsidyen siyahı ve ladin yeşili renk seçenekleriyle 2.199 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor

Zariflik ve hafiflik timsali HUAWEI WATCH FIT küçük

Hafif, şık ve birinci sınıf saat gövdesi her vakit rahat bir ahenk için her kayışla kusursuz bir biçimde eşleşiyor. HUAWEI WATCH FIT küçük’ün saat gövdesi ve kulpları titanyum alaşımı, paslanmaz çelik, seramik ve öteki materyallerden daha hafif olan alüminyum alaşımı ile üretildi.

Kayışı hariç 20 gram tartısındaki HUAWEI WATCH FIT küçük, ister deri kayış ister yumuşak, cilt dostu, anti-alerjik floroelastomer saat kayışı olsun, kire ve tere karşı güçlü. Saat gövdesinin yüzeyi, kayışın kenarı ve kullanıcılarla temas eden yüzeyler ihtimamla işlendi. Şık, kavisli tasarım, giyerken rahat bir dokunuş sağlıyor.

Bir sıhhat idaresi uzmanı olarak HUAWEI WATCH FIT küçük, kullanıcıların güzel antrenman alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için 96 kapsamlı idman moduna ve idman teşvik sistemine sahip. Otomatik idman algılama, hakikat idman dataları izleme ve profesyonel idman rehberliği sayesinde kullanıcıların fitness düzeylerini daha güzel yönetmek için planlarını vaktinde ayarlamalarına yardımcı oluyor.

HUAWEI WATCH FIT küçük, yüksek tarifli ve net imaj efektleri sağlamak için hakikat renklere sahip 1,47 inç esnek AMOLED ekrana sahip. AMOLED ekran sırf renk gamı bakımından LCD ekrandan daha geniş değil, tıpkı vakitte daha hafif ve daha ince. Bu nedenle daha dolgun renk, daha güçlü kontrast ve daha renkli ekran efektleri elde ederek kullanıcılara en üst seviyede görsel tecrübe sunuyor.

HUAWEI WATCH FIT küçük, vade farksız 4 taksit imkanıyla 1.199 TL satış fiyatı ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.