Kıyafetlerinizi kuru temizleme makinesinden çıktığı üzere görmek istiyorsanız, gerek elbiselerinizi, gerek gömleklerinizi ve gerekse pantolonlarınızı canlı ve kırışıksız hale getirmek için güçlü bir buharlı ütüye gereksiniminiz olduğu bir gerçek.

Elbette, birçok ütü işi halledebilir, lakin istek ettiğiniz harika pürüzsüz sonuçları almanızı sağlayan şey, buharlı ütünün uygun düzeydeki ısısı, tartısı ve sunduğu birtakım özelliklerdir (buna ek olarak ütü masanızın sağladığı destek)

Neyse ki günümüzün ütüleri, bir vakitler zahmetli olan bu işi daha kolay ve daha süratli hale getiriyor. En yeterli modeller, süratli bir halde ısınır, ayrıyeten yanma ve kavurmayı önlemek için hassas ve sıcaklığı daha yanlışsız tutmak için inançlı elektronik denetimlere sahiptir. Damlama olmadan buhar verirler. Ayrıyeten büyük, şeffaf ve çıkarılabilir su depolarının yanı sıra geri çekilebilir kablolarla kullanımı eski tip ütülere göre çok daha kolaydır.

Biz de Teknolojioku olarak 2022 yılında Türkiye’de satışa sunulan en yeterli 12 Buharlı Ütü modelini sizler için listeledik. Gelin bu modellerin dizaynlarına, fiyat ve özelliklerine daima birlikte göz atalım.

Not: Listemizde yer alan ütü modellerinin fiyatlarını, internet satış fiyatlarını dikkate alarak belirttik. Mağaza fiyatları farklılık gösterebilir. Ayrıyeten listemizi 12 farklı markanın en uygun modelini dikkate alarak hazırladığımızı ayrıyeten belirtelim.

İşte 2022’nin en uygun 12 Buharlı Ütü modeli!

Philips PSG9050/20

Fiyat: 7.599,90 TL

Güç:
3100 W

Taban:
SteamGlide Seçkine

Daima Buhar:
180 g/dk

Şok Buhar:
Var

Kireç Tedbire:
Var

Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Pro Express Vision GV9810

Fiyat: 3.299,00 TL

Güç:
3000 W

Su Haznesi:
1200 ml

Taban:
Durilium AirGlide

Daima Buhar:
180 g/dk

Şok Buhar:
Var

Kireç Tedbire:
Var

Damlama Tedbire:
Var

Otomatik Kapanma:
Var