İnternet gün geçtikçe daha değişik bir yer haline geliyor. Beşerler ilgi çekmek için birbirinden farklı yollara başvuruyor. Sadece internette tıklama almak için hudutları aşan beşerler her gün karşımıza çıkıyor. Bu şekil bir olay da bu sefer bir parkta meydana geldi. Bir bankın üzerinde münasebete giren çift toplumsal medyada viral oldu.

Avustralya’da yaşanan olay görenlere pes dedirtti. Etrafta çocuklar olmasına karşın bankta bağlantıya giren çifti görenler gözlerine inanamadı. Kim olursa olsun güpegündüz herkesin içinde alakaya giren çift gözaltına alındı. Kelam konusu bayan ve erkek hatalı bulunursa mahpus yatacaklar.

Güpegündüz bankta bağlantıya giren çift toplumsal medyada viral oldu

26 Ocak’ta güpegündüz bir parkta meydana gelen olay görenleri şaşırttı. Açıkçası yapılan hareket hali hazırda yanlışken bir de bunları toplumsal medyada paylaşmak ne kadar hakikat orası tartışılır. Yalnızca tıklanma almak uğruna sorgulama kapsamına giren bir olayı paylaşanlar da kimileri tarafından tenkit aldı.

Yaşanan olay görenleri şok etti. İhtarlara karşın yaptıkları aksiyona devam eden çift toplumsal medyada da reaksiyon topladı. O sırada tam karşılarında yemek yiyen bir vatandaş direkt olarak kelam konusu çifti görüntüye alıp toplumsal medyada paylaştı. İhtarlara karşın etrafındakileri umursamayan çift etrafta çocuk olup olmamasını da önemsemedi. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Beşerler sizce yapmak istediklerinde özgür mü? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.