Gülşen sahne kıyafetiyle tekrar toplumsal medyanın gündemine oturdu. Bursa’daki hayranlarının karşısına çıkan 45 yaşındaki müzikçi Gülşen, yürekli sahne kıyafetiyle olay oldu.

Beline kadar gelen dekoltesiyle kendine hayran bırakan müzikçi toplumsal medyada da fiziğiyle çok konuşuldu. 45 yaşında olmasına karşın fiziği ve kıyafetiyle dikkat çeken müzikçi herkesi kendine hayran bıraktı.

Gülşen paylaşımıyla hudutları zorladı!

Müzikçi Gülşen sık sık sahnede giydiği kıyafetlerle magazin sayfalarına düşüyor ve toplumsal medyada gündem oluyor. Dün akşamki Bursa konseri de bir istisna olmadı diyebiliriz. Toplumsal medya hesabından konserinden fotoğraflar paylaşan müzikçinin kıyafeti herkesin beğenisini kazandı.

Beline kadar kadar dekolteli kıyafetiyle hayranlarının beğenisini kazanan Gülşen toplumsal medyada da olay konusu oldu. İki saat boyunca sahnede sevenleriyle birlikte olan Gülşen’in kıyafeti bir kesim tarafından beğenilirken bir kesim ise abartılı buldu.

45 yaşındaki müzikçinin fiziğini hayli uygun koruduğunu düşünenler bir yanda, vaktinde “Erol Köse ile ilgi yaşadığına şaşırıyorum” diyenler bir yanda olacak biçimde toplumsal medya ikiye bölündü.