Toplumsal medya sahiden farklı bir yer. Bunu yaşanan her gelişmede bir defa daha görüyoruz. Tekrar eşi gibisi görülmemiş bir olay karşımıza çıktı. Gazını kavonozlayıp satan bir fenomen talebe yetişemeyince hastanelik oldu.

Çıkardığı gazı kavanozlayıp satan toplumsal medya fenomeni haftada 70 bin dolar kazanıyordu. Talep o derece arttı ki, gaz çıkarmaya çalışırken göğsü sıkışan bayan hastanelik oldu.

Gazını kavanozlayıp satan bayan hastanelik oldu

Amerika’da yaşayan Stephanie Matto bu yolla meczup üzere para kazanıyor. Açıkçası bu karın ne kadar haklı olduğu belirli değil. Gazını kavanozlayıp satan bayan bu yolla inanılmaz paralar kazanıyor. Talep ise o kadar yüksek ki genç bayan bu talebe yetişmeye çalışırken hastanelik oldu.

Toplumsal medya kullanıcılarının da hususla ilgili yorumları var. Kimileri bayana “bu kadarı da olmaz” derken kimileri genç bayanı epey zeki buluyor. Açıkçası haftada 70 bin dolar kazanmanın kimi beşerler için bu kadar kolay olması ilgi alımlı. Para kazanmak için bu kadar değişik yollara başvurmaya gerek var mı bu da tartışılır.

Lakin toplumsal medya gün geçtikçe bu tarafa evriliyor üzere görünüyor. Geçtiğimiz günlerde OnlyFans hesabı üzerinden 22 bin dolar kazanan bir Türk kızı da gündeme gelmişti. Siz bu bahisle ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize hususla ilgili fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.