“Müzik ruhun gıdasıdır” kelamını duymuşsunuzdur. Çünkü bilhassa de hareketli müzikler adeta ruhumuzu beslercesine bize güç verir, içimizi kıpır kıpır yapar. Farklı müzik cinslerinden farklı tatlar alırız.

Zati geçmişte yapılan araştırmalarda de, müziğin ruhsal hastalıkların oluşumunda tesiri olan ve insanın duygusal durumunu düzenleyen serotonin, dopamin, adrenalin, testosteron üzere hormonlarını olumlu olarak etkilediği kanıtlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra kan basıncı, teneffüs ritmi üzere fizyolojik fonksiyonları düzenlediği ve beyindeki oksijen ve kanlanmanın istikrarını sağladığı da gözlenmiştir. Dolayısı ile müzik severlerin bir müzikten en yüksek randıman ile faydalanması için en âlâ kulaklık modelini seçmesi epey kıymetlidir.

Malesef ekonomik durumumuzun elvermediği durumlarda, istediğimiz kalitedeki kulaklık modelini almamız mümkün olmayabilir. Biz de Teknolojioku olarak bu manada, sizler için fırsat indiriminde olan 5 kulaklık modelini sizler için bir ortaya getirdik. Kimi modellerde hayli yüksek indirimler mevcut.

Dilerseniz kelamı hiç uzatmadan bu modellerin hangileri olduklarına gelin daima birlikte göz atalım.

İşte fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli!

Samsung EG-920B

Fiyat: 30,00 TL

Eser, farklı siteler üzerinden 199 TL’ye kadar satışa sunulurken, PttAVM üzerinden 30 TL (+kargo) üzere bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Samsung EG-920B

Ses Çıkışı:
Stereo

Temas Tipi:
Kablolu

Empedans:
32 Ohm

Azamî Güç:
99 mW

Mikrofon:
Var

Uzaktan Kumanda:
Var

Kablo Uzunluğu:
120 cm

Frekans (Düşük):
20 Hz

Frisby FHP-40E

Fiyat: 19,99 TL

Eser, farklı siteler üzerinden 49,90 TL’ye kadar satışa sunulurken, hepsiburada üzerinden 19,99 TL (+kargo) üzere bir fiyata sahip olmanız mümkün.