Hareket halindeyken güçlü ses ve keyifli müzik tecrübesi için en yeterli telefonlardan birini arıyorsanız hakikat yerdesiniz. Bu manada başarılı olan ve piyasada yer alan sayısız akıllı telefon var.

Elbette biz bu içeriğimizde en olağanüstü müzik dinlemeniz ve sinema keyfinizi azamî düzeye çıkarmanız için, en düzgün ses kalitesine sahip modelleri ele alacağız. İnanılmaz ekranlara ve süper ses devrelerine sahip en yeterli telefonlardan bahsediyoruz.

Birçok telefon modeli HDR uyumluluğu, muhteşem yüksek piksel sayıları ve yeni kuşak panel teknolojileri üzere üstün donanım özellikleri ile telefon kullanımından aldığınız keyfi uç noktalara çıkarabilir. Lakin her model, listemizde yer verdiğimiz telefonlar kadar kaliteli ses sunmayabilir.

Müzik ve sinema keyfinizi uç noktalara taşımak için derlediğimiz en âlâ akıllı telefonları listelerken, DxOMark gruplarının 2022 Şubat ayı değerlendirmesini dikkate aldığımızı ayrıyeten belirtelim. Apple, Xiomi, Honor, Asus üzere markaların yer aldığı listemizde bakalım hangi modeller var, gelin daima birlikte inceleyelim.

10- Apple iPhone 13

DxOMark Puanı: 75

Ses Çıkışı: Lightning + Kulaklık Ses Çıkışı

Hoparlör Özellikleri: Stereo Çift Hoparlör

9- Apple iPhone 13 Pro

DxOMark Puanı: 75

Ses Çıkışı: Lightning + Kulaklık Ses Çıkışı

Hoparlör Özellikleri: Stereo Çift Hoparlör