Elvin Levinler verdiği yoga pozuyla toplumsal medyanın gündemine oturdu. Alemin Kıralı, İnadına Aşk üzere dizilerde karşımıza çıkan Elvin Levinler verdiği yoga pozlarıyla dalga konusu oldu.

33 yaşındaki oyuncu verdiği bir poz yüzünden toplumsal medyanın lisanından düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde de Şeyma Subaşı’nın direk dansı toplumsal medyada konuşulmuştu. 2022 yılına girdiğimiz birinci günlerde külotlu çorapla yoga akımı da gündeme gelmişti. Görünüşe nazaran bu yıl ünlülerin yoga pozları üzere haberler toplumsal medyada dolanacak. İşte Elvin Levinler’in lisanlara düşen pozu.

Elvin Levinler’in yoga pozu alay konusu oldu

Elvin Levinler 24 Nisan 1988 yılında doğmuş. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nin akabinde burslu olarak Koç Üniversitesi’nde Memleketler arası Bağlantılar kısmından mezun olan oyuncu şu anda ekranlarda çok görünmüyor. Üniversite yıllarında Türk Atlantik Gençlik Kurulu’nun Genel Sekreteri olarak yurt dışında konferanslara katılarak Türkiye’yi temsil etmiş. Tıpkı vakitte Hasret Hoş Dans ve Müzik Okulu’nda aldığı bale eğitimini 2011’de Ulusal Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisi’nden bale öğretmenliği diploması alarak tamamladı.

Takipçilerine “10 dakika da olsa bugün hareket ettin mi?” sorusuyla seslenen Levinler,: “Kurumuş bir toprağa foşur foşur su dökersen ne olur? Hem su boşa masraf, hem de toprak çatlar; kırılır ve hiçbir randıman alamazsın. Pratiğin de (dilerim ömür uzunluğu devam edecek) bir süreç olduğunu anlarsınız” sözlerini kullandı.