Attığı tweetler ile kripto para topluluğunun nabzını tutan Elon Musk bu sefer Putin‘e yönelik attığı tek tek dövüş davetiyle gündem oldu.

Twitter üzerinden belli bir kitle üzerine tesir sahibi olan Musk bu sefer kripto paralar için değil de Putin için bir tweet attı.

Elon Musk Putin’i tek tek dövüşe davet etti!

Elon Musk periyot dönem attığı tweetler ile daima viral oluyor. Devam eden Rusya Ukrayna savaşında da Ukrayna’ya Starlink yardımında bulunan Musk, bu sefer Putin’i teke tek dövüşe davet etti. Attığı tweette Rusça tabirlere de yer veren Musk Putin’le birebir dövüşmek istediğini resmen duyurdu.

Adeta bir düello teklifi sunan Elon Musk’ın tweeti kısa müddette viral oldu. Rusya Ukrayna savaşı ise ne yazık ki 17 gündür devam ediyor. Meydana gelen yaptırımlar her iki taraf için de acı verici bir düzeye yükseldi. Rusya bir çok şirket ve kurum tarafından çeşitli yaptırımlarla karşı karşıya. Apple ve Microsoft üzere büyük şirketler eserlerini Rusya’da satmayı durdurdu. Mc Donalds’dan tutun Starbucks’a kadar bir çok şirket de Rusya’ya karşı yaptırımlar uyguluyor. Fakat müzakere çalışmalarından olumlu bir sonuç şimdi çıkmadı.