Geçtiğimiz haftalarda Ebrar Karakurt’tan ayrıldığı haberini duyuran İmge ilgilerine bir talih daha vermek için barıştıklarını duyurdu. İmge bu sefer alakaları ile değil de yaptığı bir toplumsal medya paylaşımı ile gündeme oturdu.

Instagram hesabından paylaşımlardan bulunan İmge dekolteli bir kıyafeti ile toplumsal medyayı salladı. Tarzı ile gündemden düşmeyen İmge, Ebrar Kakakurt ile ilgilerine orta verdikleri devirde birbirlerini takipten çıkmış ve fotoğraflarını da kaldırmışlardı.

Mayıs ayından beri İtalya’da yaşayan Ebrar Karakurt ve İmge ilgilerine bir talih daha vermek için barıştılar. Toplumsal medyada oldukça faal olan İmge, tezli paylaşımlarıyla isminden orta ara kelam ettiriyor.

Ebrar Karakurt’un sevgilisi dekoltesiyle Instagram’ı salladı

Instagram pozları ile gündeme gelen İmge dekoltesi ile ziyadesiyle ilgi topladı. Hem voleybolcu Ebrar’ın hayranları hem de kendi sevenleri paylaşıma ağır ilgi gösterdi.

Ebrar Karakurt kimdir

Ebrar Karakurt .17 Ocak 2000, Balıkesir doğumlu Türk voleybolcudur. Pasör çaprazı olarak oynayan Karakurt’un uzunluğu 1,96 metredir. 2021 yılı prestijiyle Türkiye bayan ulusal voleybol grubu ve İtalya ekibi Igor Gorgonzola Novara’nın oyuncusudur. Olimpiyat oyunlarında epeyce ünlü olan ve sevilen Ebrar, Türkiye’nin en sevilen atletleri arasnda şimdiden yerini almış durumda. Toplumsal paylaşım sitesi Instagram’da @ebrarkarakurt18, Twitter’da @karakurtebrar18 kullanıcı ismiyle yer almaktadır. Ünlü voleybolcu Vakıfbank formasıyla 2 sene üst üste hem yıldızlar hem de gençler kategorisinde Türkiye şampiyonluğunda karşımıza çıktı.